Gaziantep Türkan Polat Eğitim Kurumları’ndan açıklama!   

Gaziantep Türkan Polat Eğitim Kurumları’ndan açıklama!  

  Gaziantep Türkan Polat Eğitim Kurumları’nın yaz kursu için yatırılan paranın iade ödemesinden %10 unun kesileceğini paylaşımı sosyal medyada gündem oldu. Okul durumu yalanlayarak açıklamada bulundu.

 Türkan Polat Eğitim Kurumları tarafından yapılan açıklama şu şekilde ‘’ TÜRKAN POLAT EĞİTİM KURUMLARI KAMUOYUNA DUYURU

Son günlerde sosyal medyada zati kişiler kurumumuzun adını kullanarak asılsızca paylaşımlar yapmaktadır. Bu kişiler cebren çıkarlar elde etmeye çalışıp paylaştıkları asılsız iddialar için başvurularda bulunup takipsizlik aldıkları için sosyal medyada zarar vermeye çalışmaktadırlar. Vechile mülahaza edildiği için eğitim kurumumuz açıklama yapma gereği duymuştur.

Bahse geçen konular teşdid edilmiş ve yetkili yargı birimlerine aktarılmıştır.Suçlamalar ve iddialar asılsızdır.Asılsız iddia ve iftirada bulunan kişiler hakkında gerekli yasal işlemler başlatılacak ve kurumun adını lekelemeye çalışan kisilerin hak ettikleri cezayı alması için gereken her türlü hukuki yolabaşvurulacaktır. Hali hazırda devam eden yüzlerce öğrenci bulunmaktadır. Kurumumuzun eğitim faaliyetleri konusunda bir suçlama yapılamamaktadır. Öğrenci gözüyle değil evlat gözüyle bakılmakta ve bununla ilgili olumsuz bir kasıt bulamamaktadırlar.

Bu prensiple çalışan yöneticimize yapılan bir saldırıdır. Yöneticimizin adı değil kurumumuzun adı kullanılmaktadır. Olaylar yeni tarihli olmayıp çıkar elde etmeye çalışan bir grubun komplo çalışmasıdır. Eğitim ile ilgisi yoktur. Gerekli hukuki işlemler yapılmaktadır. KAMUYOUNA SAYGIYLA DUYURULUR’’

28.03.2024 (Haber Merkezi)